Magazin

Zemheri’den izleyiciyi üzecek haber! Zemheri ne zaman final yapıyor?

Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Zemheri dizisinden hayranlarına üzücü haber. Zemheri dizisi final yapıyor. İşte final tarihi...

Show TV ekranlarında izleyici karşısına geçen Zemheri dizisi reytinglerin düşük olması sebebiyle final kararı aldı. Dizinin hayranları tarafından ‘Zemheri ne zaman final yapıyor?’ sorusunun cevabı merakla araştırılıyor.

Zemheri dizisi final mi yapıyor sorusu izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Show TV’nin yeni dizisinin ekranlara veda edeceği merak konusu oldu. Oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Alperen Duymaz ve Hazal Filiz Küçükköse’nin yer aldığı Zemheri dizisi hakkında merak edilenler haberimizde.
Dizinin hayranları konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Show TV’nin 13 bölümlük anlaşması bulunan Zemheri dizisi bitiyor mu? Ay yapım imzası taşıya dizinin yönetmen koltuğundan Hilal Saral bulunuyor. Zemheri dizisi için detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

ZEMHERİ DİZİSİ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse’nin başrollerinde yer aldığı dizi nitelikli bir yapım olarak dikkatleri çekti. Ancak diziye izleyici ilgisi az oldu. Reytinglerin git gide düşmesi de Show TV’nin final kararı almasında etkili oldu.

Zemheri dizisi 9. bölümü ile 11 Mart Çarşamba akşamı ekranda olacak. 10. bölüm ise final olarak belirlendi. Zemheri dizisi 18 Mart Çarşamba günü yayınlanacak final bölümü ile veda ediyor.

ZEMHERİ DİZİSİ KONUSU?

Firuze ve Ayaz… İki güzel yürek, iki aile yükü taşıyan çocuk. Kaderin bir araya getirdiği yollarını saf, tertemiz aşklarıyla döşemektir tek dertleri. Taşımak zorunda oldukları yükleri, birbirlerine duydukları sevgiden aldıkları güçle omuzlarlar. Tüm bu zorlukların içinde küçücük, kendilerine ait bir geleceğin umudunu yeşerttiler. Ta ki kader fikrini değiştirip yolundan dönene kadar… Ayaz öyle bir yol ayrımında kalır ki; merkezinde Firuze’nin taht kurduğu hayatından, hayallerinden, geleceğinden vazgeçmek zorunda kalır. Kalbini istemese de Berrak’a teslim eder. Bu feda annesi uğrunadır. Ancak arkasında acı ve hayal kırıklığı içinde bıraktığı Firuze’nin yüreği taşlaşır. İlk ve son defa inanmıştır, artık kalbinin kapıları inanmaya sonsuza dek kapalıdır.