Gündemİzmir Haberleri

İzmir Çeşme’de feci olay! Resmen ölümden döndü

İzmir'in Çeşme ilçesinde otomobil hızını alamayıp güvenlik kulübesine daldı. O sırada kulübede olan güvenlik görevlisi yaşanan kaza nedeniyle ölümden döndü. Kaza sonucunda ayağı kırılan güvenlik görevlisi hastaneye kaldırıldı.

İzmir’in Çeşme ilçesinde trafik kazası meydana geldi. Hızını alamayan otomobil, güvenlik kulübesine daldı. O sırada kulübede olan güvenlik görevlisi yaşanan kaza nedeniyle ölümle burun buruna geldi. Kaza sonucunda ayağı kırılan güvenlik görevlisi hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgiye göre kaza, sabah 05.45 sıralarında Alaçatı Port bölgesinde meydana geldi. Ö.C. idaresindeki otomobil, hızla seyir halindeydi. Bu sırada Ö.C.’nin kullandığı araç, hızını alamayarak bölgede bulunan güvenlik kulübesine çarptı. Kaza sonrası ortalık savaşa alanına döndü. O sırada kulübede olan güvenlik görevlisi ise ölümle burun buruna geldi.

Aracın kulübeye çarpmasıyla ayağı kırılan güvenlik görevlisi, Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi’ndeki ilk tedavisinin ardından 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Öte yandan dehşete düşüren kaza, saniye saniye kameralara yansıdı. Mala zarar veren ve yaralanmaya neden olan araç sürücüsü Ö.C. ve aracın içindeki A.S. ile M.R., Alaçatı Şehit Doğan Sakarya Polis Merkezi’ne götürüldü. Yapılan kontrollerde alkolsüz çıkan şahısların, Çeşme Adliyesi’ne sevk edilecekleri öğrenildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu