EkonomiGündem

Otomatik fatura talimatı verene kampanya: 750 TL verilecek!

Elektrik, su, doğalgaz faturalarına özel bir açıklama geldi. Otomatik fatura talimatı verenler kampanyaya dahil olacak. QNB Finansbank, faturasına ödeme talimatı verenlere 750 TL hediye edecek. 31 Mayıs’a kadar kampanyaya dahil olunabilecek. Böylelikle ödenen fatura 750 TL desteklenmiş olacak.

QNB Finansbank tarafından fatura talimatına özel kampanya duyuruldu. Her fatura için 250 TL olmak üzere toplamda 750 TL kazanılacak. QNB Finansbank tarafından alınan bilgilere göre, QNB Mobil’den banka müşterisi olup QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden ya da CardFinans ve QNB First logolu kredi kartıyla her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 250 TL olmak üzere, toplamda 750 TL’ye varan ParaPuan kazanma fırsatı sunuldu.

QNB FİNANSBANK FATURA KAMPANYASI DUYURUSU VE DETAYLARI;

Kampanyadan 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında QNB Mobil’den uzaktan müşteri olma başvurusunda bulunup, bu dönemde görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar yararlanabilir.

Kampanya 1-31 Mayıs tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

750 TL PARAPUAN KAZANILACAK

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 250 TL olmak üzere, toplamda en fazla 750 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 30 Haziran 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 30 Kasım 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Kredi kartından verilen talimat başına kazanılan ParaPuan ödülünün 100 TL’lik kısmı faturanın ödendiği ayın son iş günü; 150 TL’lik kısmı ise 1-10 Temmuz 2024 tarihleri arasında CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 30 Haziran 2024 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-10 Temmuz 2024 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.
Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar QNB Finansbank üye iş yeri QNB Finansbank POS’larında kullanılabilecektir.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 750 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.