EkonomiGündem

Garanti BBVA kampanya başlattı: 3.000 TL bonus yüklenecek!

Garanti BBVA’dan güzel haber geldi. Banka birçok sektörde başlattığı kampanyalarıyla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Garanti BBVA’nın bir kampanyası dikkat çekiyor. Banka, söz konusu kampanyaya dahil olan müşterilerine 3.000 TL hediye edeceğini bildirdi ve detayları açıkladı.

Garanti Bankası şubesine kadar gitmeye gerek kalmadan banka müşterisi olanlara ayrıcalık tanınacak. Banka tarafından bir kampanya başlatıldı. Garanti BBVA’nın kampanya açıklamasına göre, mobilde müşteri olup, kredi kartı başvurusu yapanlar, başvurusunun onaylanmasının ardından ilk 1000 TL’ye 1000 TL sonraki her 1000 TL’ye 500 TL toplam 3000 TL’ye varan bonus kazanacak.

GARANTİ BBVA’DAN 3.000 TL KAMPANYA;

1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 30 Haziran’a kadar yapacakları ilk 1000 TL’ye 1000 TL sonraki her 1000 TL’ye 500 TL toplam 3000 TL’ye varan bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 4 Temmuz– 4 Ağustos 2024 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 5 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 3000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri,bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanyaya emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler dahil değildir.

Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olan müşterilere yönelik kampanyalar ile birleştirilemez

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.