Kamu

İŞKUR, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) personel alımı ilanı yayımladı! İlkokul mezunu olmak yeterli

İŞKUR ilan yayımladı. Güvenlik Genel Müdürlüğü bünyesine farklı illerde ve farklı niteliklerde personel alımı yapılacak.

BAŞVURULAR HANGİ TARİHLERDE YAPILACAK?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesinden Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine farklı kadrolar için işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvurular, 30 Nisan 2019 ile 6 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.İŞKUR en az ilköğretim mezunu EGM işçi alımı için başvuru şartlarını açıkladı.

İŞKUR EGM BAŞVURU ŞARTLARI NELER? İŞTE LİSTE

-Türk vatandaşı olmak

-18 yaşını tamamlamış olmak,

– Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk,zimmet,irtikap,rüşvet,hırsızlık,dolandırıcılık,sahtecilik,güveni kötüye kullanma,hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma,edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak,

– Alım yapılan ilde ikamet ediyor olmak

– Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular her aşamada reddedilebilecekti

– Alım yapılacak pozisyona göre ilgili meslek dalında görev yaptığını gösterir belgeye sahip olmak.

İŞKUR tarafından EGM bünyesine yapılacak olan personel alım ilanları aşağıda yer almaktadır. İlanlarda yer alan ilan numaralarına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki ”ilan no” yazan kısma yazarak detayları görebilir ve başvuru yapabilirsiniz. 

Muğla Eğitim Müdürlüğü/ Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü bünyesine toplamda 4 kişilik kadro ile en az ilkokul mezunu olan personel alacak. 

Buna göre 2 garson (Servis Elemanı) alınacak ve İş İlan No (00004955002). 

2 Kişilik kadro ile ise (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alacak ve İş İlan No (00004955028)

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Polis Evi: 2 kişilik kadro ile en az İlkokul mezunu olan Bulaşıkçı (Stevard) alımı yapacak. İş İlan No (00004954779)

Bir yanıt yazın