Kamu

Tüm kamu haberleri, yapılan resmi açıklamalar resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyurulmaya başlandı. Ayrıca bakanlıklar, alınan son dakika kararları kendi internet siteleri üzerinden yayımlıyor. Cumhurbaşkanlığı kararları, kamu ihaleleri, TOKİ konut ve işyeri satışları, kamu personel alım ilanları ise Resmi Gazete’de yayınlanıyor.

Tüm Resmi Gazete’de yayımlanan ilanlara ve duyurulara bu güncel kamu haberlerinin yayınlandığı sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, valilikler ve büyükşehir belediyeleri tarafından alınan kararlara, açıklamalara, son dakika duyurulara ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Bu haber sayfasında ayrıca, kamu personellerini ilgilendiren haber başlıklarına, devlet memurları ile ilgili çıkartılan yeni kararlara, SGK’dan yapılan açıklamalara, Yargıtay emsal kararlarına ve daha birçok kamu haberlerine ulaşabilirsiniz.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sosyal yarımlaşma ile ilgili, Milli Eğitim Bakanlığının eğitim ve öğretmenler ile ilgili, İçişleri Bakanlığı’nın polis, jandarma ve mahalle ve çarşı bekçileri, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın aldığı yeni kararlarla ilgili tüm ayrıntıları kamu haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.