Kamu

Giyim, ayakkabı ve aksesuar alışverişi yapacaklar dikkat: 30 Haziran’da son bulacak!

Vakıfbank internet sitesi üzerinden açıklamada bulundu. Vakıfbank internet sitesi üzerinden 30 Haziran tarihine kadar giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, optik, saat, kuyum ve çok katlı mağaza sektörlerinde World üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız ilk 250 TL ve üzeri alışverişinizden sonra, her 250 TL ve üzeri alışverişe 20 TL, toplam 80 TL Worldpuan hediye edileceğini duyurdu.

30 HAZİRAN’DA SON BULACAK

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 80 TL Worldpuan kazanabilir.
Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”KAZAN” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 5 Temmuz 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 5 Ağustos 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 6 Ağustos 2022 tarihinde geri alınacaktır.
100 TL-1.000 TL arası giyim, ayakkabı ve aksesuar alışverişlerinizi, işlemden en az 1 gün sonra VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı veya 08502220724 Müşteri İletişim Merkezi kanalından faizsiz 3 aya kadar taksitlendirebilirsiniz, taksitlendirilen işleminiz Haziran ayı giyim Worldpuan kampanyasına dahil edilecektir.
Cepte Kazan “Durumunu Kontrol Et”-“Geçerli Harcamalar” ekranında kampanya dahilinde yapılan ilk işlemden sonraki geçerli işlemler gösterilmektedir.
Alışverişlerin WORLD POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.