Ekonomi

Bankkart Genç kartı olanlar: Duyuru yapıldı, 31 Aralık’a kadar geçerli olacak!

Bankkart Genç’in kartına sahip birçok kişi bulunuyor. Bu kapsamda bir duyuru yapıldı. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda, yılsonuna kadar geçerli olacak kampanyanın detayları açıklandı.

Ziraat Bankası yaptığı yazılı açıklama ile Bankkart Genç sahibi olanlara duyuruda bulundu. Yapılan duyuruda, 100 TL Bankkart Lira hediyesini almak için yapılması gerekenler açıklandı. Söz konusu kampanyanın 31 Aralık 2022 tarihine kadar uygulanacağı bildirildi.

Banka kampanya açıklamasında şu bilgiler yer aldı:


Bankkart Genç’in kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Hepsiburada’dan tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri her alışverişe 50 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira verilecektir.
Kampanya 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Bankkart Mobil’den katılım sağlanmalıdır.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Liralar 10 Ocak 2023 tarihinde müşterinin kartına yüklenecektir.

Bankkart Lira’ların son kullanım tarihi 31 Ocak 2023 olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 1 Şubat 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 100 TL’dir. 100 TL Bankkart Lira kazanabilmek için alışverişlerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya kapsamında gerçekleştirilen işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Kampanya dönemi içerisinde kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyaya yalnızca Bankkart Genç ile yapılan işlemler dahildir.

Bankkart, Bankkart Başak , Bankkart Business , ücretsiz Bankkart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya sadece hepsiburada.com’da ve Hepsiburada mobil uygulamasında geçerlidir. Hepsiburada Market ve Hepsiburada Seyahat kampanyaya dahil değildir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş ve Hepsiburada kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.