Kamu

Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Alternatifbank, ICBC Bank, TEB, ING, Ziraat Bankası, Odeabank, Yapı Kredi bankasında hesabı olanlar dikkat: 31 Mayıs’ta bitecek!

İGDAŞ resmi internet sitesi üzerinden açıklamada bulundu. Her ay doğal gaz faturası ödeyen vatandaşlar için yeni bir dönem başlattığını duyurdu. İGDAŞ’tan alınan bilgilere göre 1 Ekim tarihinden itibaren doğalgaz faturalarınızı vade farkı olmadan Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Alternatifbank, ICBC Bank, TEB, ING, Ziraat Bankası, Odeabank ve Yapı Kredi bankalarından taksitlendirerek ödeyebileceğinizi bildirdi.

31 MAYIS’TA BİTECEK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İGDAŞ, doğal gaz fatura ödemelerinde uygulayacağı kredi kartı ile vade farksız taksit kampanyasını sürdürebilmek için Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Alternatifbank, ICBC Bank, TEB, ING, Ziraat Bankası, Odeabank ve Yapı Kredi Bankaları ile anlaştı.

İGDAŞ’ın kış döneminde uyguladığı kredi kartına “vade farksız” taksit kampanyası 1 Ekim 2021 tarihi itibarı ile başladı. 16 bankanın katıldığı kampanya 31 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek.

Katılım süreleri, şartları, taksit sayıları ve alt-üst limitleri bankadan bankaya farklılık gösteren kampanya katılım bilgilerine, içerikteki tablodan ulaşılabilir.

İşlemlerinizi; İGDAŞ Veznelerinden, https://igdas.istanbul web adresimizde online işlem merkezimizden ve İGDAŞ Mobil uygulamamızdan gerçekleştirebilirsiniz.