GündemKamu

Otomatik ödeme talimatı verdiyseniz dikkat: 500 TL yatırılması gerekiyor!

Akbank internet sitesi üzerinden otomatik ödeme talimatı veren vatandaşlara duyuruda bulundu. Akbank’tan alınan bilgilere göre otomatik ödeme talimatı veren vatandaşlara 500 TL chip para verileceği bildirildi. Elektik, su, doğalgaz, internet ödemelerinizi otomatik ödeme talimatı verenlere Akbank tarafından kampanya düzenlendi.

Akbank 3 faturasını otomatik ödeme veren vatandaşlara 500 TL chip-para vereceğini duyurdu. 31 Ekim’e kadar sürecek olan kampanya ile ilgili detaylar verildi.

31 EKİM’DE SON BULACAK

Kampanyamızdan, bankamıza ilk defa otomatik fatura ödeme talimatı verecek olan tüm Akbanklı KOBİ’lerimiz faydalanabilir.

Kampanya kapsamında hesabınızdan veya Axess Business, Axess KOBİ kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 3 ve daha fazla fatura için 500 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanyaya tüm fatura talimatları dahildir.

Kampanya kapsamında kazanılan chip-paraların yüklenmesi için hesaptan talimat veren Akbanklıların en az 1 adet açık Akbank kartı; ticari kredi kartından talimat veren Akbanklıların ise en az 1 adet açık ticari kredi kartı olması gerektiğini hatırlatırız.

Kampanya başlangıç tarihi öncesinde aktif olup kampanya süresi içinde iptal edilerek yeniden verilen talimatlar ve kampanya dönemi öncesinde iptal edilmiş olup kampanya döneminde aktifleştirilen talimatlar kampanya kapsamında değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan chip-para ödül tutarlarının kontrolünün 7.11.2022 tarihinde yapılacağını, chip-para yüklemelerinin ise 9.11.2022 tarihinde gerçekleştirileceğini bildirmek isteriz. Kontrol tarihinde, ilgili tarihler arasında yeni verilmiş ve iptal edilmemiş olan otomatik fatura ödeme talimat adedinin kontrol edileceğini hatırlatırız.