Magazin

Müge Anlı ne zaman dönecek? Tarih verdi!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın sunduğu program, koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan önlemler nedeniyle programı yayından kaldırılmıştı. Müge Anlı programın ne zaman başlayacağını tarih vererek duyurdu.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu program koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan önlemler yüzünden yayına ara vermişti. Müge Anlı, Yüksel Aytuğ’a konu ile ilgili açıklamada bulundu.

BENİM PROGRAMIM VİDEO KONFERANSLARLA UZAKTAN YAPILABİLECEK BİR PROGRAM DEĞİL
Yüksel Aytuğ’a konuşan Müge Anlı, “Programın yayından kaldırılmasına şaşıranlara şaşırıyorum. Ülkede şehirlerarası ulaşım yok, sokağa çıkma yasakları var. Müthiş tedbirler alındı. Benim stüdyoma her gün Türkiye’nin her yerinden 50 kişinin girip çıkması lazım. Ben oradaki ileri yaşta olan danışmanlarımı bile kullanamıyorum sokağa çıkma yasağından dolayı. Ben tek başıma orada çıkıp ne yapacağım. Benim programlarım öyle video konferanslarla, uzaktan yapılabilecek bir program değil ki” dedi.

TARİH VERDİ
Büyük bir fedakarlık göstererek salgının ilk günlerinde yapıma devam ettiğini dile getiren Anlı, “İzleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki programı gerçekleştirme olanağı kalmayana kadar. Hangi dizi, hangi program kaldı ki televizyonda ben Müge Anlı’yı devam ettirebileyim. Buna imkan var mı? Direnebildiğimiz yere kadar direnip programı sona erdirmek zorundaydık. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Ramazan Bayramı’ndan sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse o zaman tabi ki sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığımla bu programa başlayacağım” ifadelerini kullandı.