Magazin

Müge Anlı'da olay! Konsomatris olduğu ortaya çıkan kadın, eşini yasak aşkına öldürttü!

ATV ekranlarında yayınlanan 23 Ağustos’ta hayatını kaybeden Tuncay Demirel’in ölümü hakkında ortaya yeni bir iddia atıldı.

EKMEK SATMAK İÇİN YOLA ÇIKMIŞTI
Eşinin bir eğlence mekanında uygunsuz görüntülerini gören Tuncay Demirel, 3 çocuğunu alıp Afyonkarahisar’da pazarda ekmek satmak için yola çıktı. Pazarda satış yapan Tuncay Demirel’e araba çarpması ve Demirel hayatını kaybetti.

ŞİKAYETİNİ GERİ ALDI
Sıklıkla iş için şehir dışına çıkan Tuncay Demirel’in 20 yıllık eşinin bir gece kulübünde çekilmiş fotoğraflarını görür. Demirel, hızla evine geri dönen Tuncay Demirel eşine o görüntüleri sorar. Eşi Nazife Demirel, kendisini Yasin adında bir adamın gece kulübünde zorla çalıştırdığını söyler. Çift emniyete giderek Yasin adındaki şahıstan şikayetçi olurlar. Ancak, Tuncay Demirel iş için tekrar şehir dışına çıktıktan sonra Nazife Demirel şikayeti geri alır.

ARABAYLA ÇARPTIĞI İDDİA EDİLDİ
Eşi Nazife Hanım’ın şikayetini geri aldığını öğrenen Tuncay Demirel, eşiyle tartıştıktan sonra 3 çocuğunu da alır şehir merkezine yola çıkar. 22 Ağustos Perşembe günü Harbiş pazarında ekmek satışı yapan Tuncay Demirel, eşinin de orada olduğunu öğrenince yine büyük bir tartışma yaşandı. Nazife Demirel’in yasak ilişki yaşadığı Yasin’in arabayla çarptığı iddia edilen Tuncay Demirel orada hayatını kaybetti.

UYKU HAPIYLA UYUTUYORDU
Tuncay Demirel’in şüpheli ölümünden ailesi gelinleri Nazife Demirel’i sorumlu tutuyor. Gelinlerinin müstehcen görüntülerinin çıktığını söyleyen aile, oğullarının her gece uyku hapıyla uyutulduğunu ve gelinlerinin gece kulübüne gittiğin söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı