GündemKamu

Lc Waikiki, DeFacto, Koton, Mango ve Mavi’den alışveriş yapanlara önemli duyuru: Son 9 gün kaldı

Ziraat Banka kartı olanlara resmi internet sitesi üzerinden Lc Waikiki, DeFacto, Koton, Mango ve Mavi gibi kıyafet markalarından 31 Ekim 2021 tarihine kadar Bankkart’ın kredi kartı özelliğiyle tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri 3-10 taksitli işlemlerde +2 taksit fırsatı sunulacağı bildirildi. Kampnynın bitiş tarihinin ise 31 Ekim olduğu öğrenildi.

ARTI 2 TAKSİT FIRSATI

Giyim, Giyim aksesuarı, Ayakkabı, Optik ve Saat sektöründe yer alan Bankkart üye işyerlerinden Bankkart’ın kredi kartı özelliğiyle tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri 3-4-5-6-7-8-9-10 taksitli işlemlerde +2 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri 3-10 taksit arası işlemlerde seçmeli olarak +2 taksit fırsatı sunulmaktadır.
Artı taksit kampanyası sadece Bankkart’ın kredi kartı özelliğiyle Bankkart yetkili üye işyerlerinden tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 3-10 taksit arası işlemlerde geçerlidir.
Kampanyadan taksit özelliği olan Bankkart ve Bankkart Başak kart sahibi müşterilerimiz faydalanabilecektir.
Kampanyadan faydalanmak için işlem esnasında satış yetkilisine + taksit talebinizi hatırlatmanızda fayda bulunmaktadır.
Kampanyalı işleminize ilişkin detaylı bilgi slip üzerinde bulunacak olup, seçilen +taksit koşuluna ilişkin sonradan değişiklik yapılmamaktadır.
Taksit sayısının toplamı BDDK tarafından ilgili sektör için belirlenen yasal sınırı aşamayacaktır.
Bireysel ve ticari kartlar için uygulanan azami taksit sayısı BDDK kurallarına göre farklılık gösterebilmektedir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.