Magazin

Gupse Özay ve Barış Arduç yeni proje öncesi tatilde

Geçtiğimiz yaz ani bir kararla dünya evine giren sempatik çift Gupse Özay ve Barış Arduç çekimlerden fırsat bulunca soluğu tatilde aldı. Denizin keyfini çıkaran çift sosyal medya paylaşımlarıyla düşman çatlattı.

Kumdan kaleler

Geçtiğimiz yaz 6 yıldır birlikte olan oyuncu çift Barış Arduç ve Gupse Özay, nikâh masasına oturmuştu. Çift, sonbaharda yapmayı planladıkları düğünlerini pandemi nedeniyle ertelemişti. İkili, ani bir kararla Çeşme’de nikâh organize etti. Her iki isim de başarılı birer oyuncu olunca çekimlerden fırsat bulur bulmaz tatile çıkmaları kaçınılmaz oldu.

Oyuncu çift Gupse Özay ve Barış Arduç, sahilde kumdan kaleler yaptı. Özay, o anları “Canım yönetmenim Onur Bilgetay’ın kumdan kalesini pek tabii ki ezip geçmeliydim; geçemedim” notuyla paylaştı. Fahriye Evcen ile yeni proje hazırlığında olan Barış Arduç çekimler öncesi enerji topluyor.

Yeni proje geliyor

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen uzun bir aradan sonra yeni bir diziyle ekrana dönüyor. Alparslan adlı dizide Fahriye Evcen, Barış Arduç ile partner olacak. Yaprak Dökümü, Çalıkuşu, Kurt Seyit ve Şura, Ölene Kadar gibi dizilerde başrol oynayan ünlü oyuncu Fahriye Evcen uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Burak Özçivit’le evli olan Evcen, oğlu Oğlu Karan’a hamile kaldıktan sonra dizi setlerine çıkmama kararı almıştı. Hal böyle olunca hayranları da yeni projeyi merakla bekliyordu.

Türklere Anadolu’nun kapılarını aralayan büyük bir han olacak dizinin başrol oyuncusu Barış Arduç Alparslan olacak. Daha önce “Kuzgun” ve “Kiralık Aşk” dizilerinde rol alan Barış Alduk, 9 Ekim 1987 tarihinde İsviçre’de doğdu ve şu anda 34 yaşında. Barış Arduç, Ayla Algan’dan performans eğitimi aldıktan sonra sektöre girdi ve oyunculuk kariyerine Beni Merak Etme, Bugün Saray ve Racon: Ailem İçin dizileriyle başladı. Barış Arduç ve Gupse Özay sevgilidir. Baruş Arduç 1.82 metre boyunda ve 78 kilodur.