EkonomiGündem

Emeklilerin Promosyon Ücretleri Belli Oldu Başvurana Nakit Yatacak

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği emekli promosyon miktarları açıklandı. Emekli vatandaşlar bankaların verdiği promosyon miktarlarını araştırmaya devam ediyor. Emekli vatandaşın aklı karışık hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Bankalar emekli müşterilerine sunduğu promosyon miktarlarını ve emekli ayrıcalıklarını da araştırmaya devam ediyor.

Ülkemizde en çok tercih edilen bankaların başında gelen Halkbank emeklilere sunduğu promosyon miktarını ve detaylarını duyurdu. Halkbank resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada emeklilere kaç TL promosyon ödemesi yapacağının detaylarını açıkladı. Peki Halkbank emekli müşterilerine kaç TL promosyon veriyor? Emekli vatandaşlar Halkbank’ın sunduğu promosyondan nasıl yararlanacak? Detaylar haberimizde…

Halkbank Emekli Promosyon Kampanyası Detayları:

Emekli maaşını Halkbank aracılığıyla alan veya maaşını Halkbank’a transfer edecek tüm SGK emeklileri, maaşlarını 3 yıl boyunca Halkbank aracılığı ile alma taahhüdü karşılığında promosyon ödemesinden faydalanabilecekler. Emekli maaşını  Halkbank’a transfer edecek olan emeklilerin ilk maaşlarının Halkbank hesaplarına yatması akabinde promosyon ödemesi yapılacak.

Emekli Promosyon Miktarları

1.500 TL altında emekli maaşı alanlara 500 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 625 TL, 2.500 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacak.

Halkbank Emekli Promosyonu Kampanyasına Başvurmak İçin

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı; tüm Halkbank şubelerinden, Bank24 ATM’lerinden, 0850 222 92 62 Halkbank emekli hattından ve Halkbank İnternet Şubesi’nden yapabileceksiniz.