EkonomiGündem

Doğalgaz, elektrik, su faturası ödeyenlere kampanya: 30 Haziran’a kadar 1500 TL verilecek!

Fatura ödemesi yapan herkesi yakından ilgilendiriyor. Elektrik, su, doğalgaz faturasına özel kampanya başlatıldı. Kampanya sayesinde faturalara 1500 TL destek sağlanmış olacak. Kampanyanın 30 Haziran’a kadar geçerli olacağı duyuruldu. Kampanyaya katılım sağlamak için belirlenen koşullar ise tek tek açıklandı.

1500 TL HEDİYE EDİLECEK

QNB Finansbank’tan otomatik fatura talimatı kampanyası açıklaması geldi. Banka müşterisi olanlar kampanyaya dahil olabilecek. Kampanya sayesinde her fatura için 500 TL olmak üzere toplamda 1500 TL para kazanılacak. QNB Finansbank tarafından yapılan kampanya açıklamasında, QNB Mobil’den müşteri olup QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden veya CardFinans ve QNB First logolu kredi kartıyla, 30 Haziran’a kadar verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 500 TL olmak üzere, toplamda 1500 TL’ye varan ParaPuan kazanılacak.

QNB FİNANSBANK AÇIKLAMASINDA ŞU İFADELERİ KULLANDI;

Kampanyadan 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında QNB Mobil’den uzaktan müşteri olma başvurusunda bulunup, bu dönemde görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar yararlanabilir.

Kampanya 1-30 Haziran tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 500 TL olmak üzere, toplamda en fazla 1500 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Vadesiz hesaptan ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Temmuz 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi ve verilen talimatların 31 Temmuz 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Temmuz 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 31 Aralık 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Kredi kartından verilen talimat başına kazanılan ParaPuan ödülünün 100 TL’lik kısmı faturanın ödendiği ayın son iş günü; 400 TL’lik kısmı ise 1-10 Ağustos 2024 tarihleri arasında CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 31 Temmuz 2024 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-10 Ağustos 2024 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.
Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar QNB Finansbank üye iş yeri QNB Finansbank POS’larında kullanılabilecektir.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 1500 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.