Ekonomi

Ziraat Bankasından çalışanlara özel kampanya! Acil nakit ihtiyaçları için anında kredi

Ziraat Bankası tarafından çalışanlar için kredi kampanyası başlatıldı. Bu kredi kampanyası Ziraat Bankası tarafından “Maaşını Ziraat’ten Alan Çalışanlara Özel Krediler Ziraat’te!” sloganı ile paylaştı.

Konu ile ilgili olarak Ziraat Bankası tarafından bu kredi kampanyası hakkında yapılan açılamada “​​Maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan çalışanlar, Çalışanın Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullar ile karşılıyor, Dijital Kredi ürünü ile şubeye gitmeden kredi kullanabiliyor.” ifadelerine yer verildi.

ÖRNEK ÖDEME DETAYLARI

Bu kapsamda konut kredisi ve tüketici kredisi veriliyor. Tüketici kredisi kapsamında 20 bin lire kredi 36 ay vade ve yüzde 1,75 faiz oranı kapsamında aylık ödeme 797 lira oluyor.

Sıfır ve ikinci el konut alımında 100 bin lira kredi 120 ay vade ve sıfır konut alımı için faiz oranı yüzde 1,50 olurken aylık ödeme 1801 lira oluyor. İkinci el konut alımında ise faiz oranı yüzde 1,65 oluyor ve aylık ödeme 1919 oluyor.

KREDİNİN DETAYLARI

Bu kredi kampanyasının detaylarına ilişkin Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Yıllık Maliyet oranı faiz tahsis ücreti ve vergiler temel alınarak hesaplanmıştır. 35 yaş için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisi için 39,67-TL, konut kredisi için 108,19.-TL’dir.

Kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az iki tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

Konut Kredisi için; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

Kampanyadan maaşını Bankamız aracılığı ile alan çalışanlar faydalanabilecektir.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.​

Başvuru detaylar için TIKLAYIN.