EkonomiGündem

Ziraat Bankası’ndan Bankkart kampanyası: Bugünden itibaren kartlara 8500 TL yatacak!

Ziraat Bankası’ndan Bankkart’ı olan herkes için geçerli bir duyuru yapıldı. Banka, Bankkart kampanyalarını bugün itibariyle yeniledi. haziran ayı boyunca geçerli olacak kampanyalar sayesinde kartlara para hediye edilecek. Ziraat Bankası’nın bugünden itibaren duyurulan kampanyası kapsamında 8500 TL hediye edilecek.

Ziraat Bankası duyuruda bulundu. Bankkart kampanyası başlatıldığı bildirildi. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre, Touristica’da tek seferde yapılacak 25.000 TL – 49.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 2.500 TL Bankkart Lira, 50.000 TL – 99.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 5.500 TL Bankkart Lira, 100.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 8.500 TL Bankkart Lira verilecek.

ZİRAAT BANKASI’NDAN 8500 TL BANKKART LİRA VERİLECEK

Ziraat Bankası’ndan alınan kampanya duyurusunda şöyle denildi;

Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Touristica’da tek seferde yapacağınız 25.000 TL – 49.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişinize 2.500 TL Bankkart Lira, 50.000 TL – 99.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişinize 5.500 TL Bankkart Lira, 100.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 8.500 TL Bankkart Lira verilecektir. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit avantajından yararlanabilirsiniz.

Kampanya 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Bankkart Mobil’den, bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılabilirsiniz.

SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TOURISTICA yazıp 4757’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart sahibi tarafından kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kazanılan Bankkart Liralar 8 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecek, 12 Ağustos 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 13 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 8.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Bankkart’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde de kullanılabilir.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart Prestij ve Bankkart Prestij Plus kredi kartları için sunulan Katlanan Bankkart Lira özelliği kapsamında kullanılamaz. Bankkart Prestij/Bankkart Prestij Plus kredi kartları ve Katlanan Bankkart Lira özelliğine ilişkin ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Taksit sayısı toplamı ilgili sektör için yasal düzenlemeler ile belirlenen azami taksit sayısını aşamayacaktır.

Bireysel ve ticari kartlar için uygulanan yurt içi azami taksit sayısı yasal düzenlemelere göre farklılık gösterebilmektedir. Yurt dışına yönelik harcamalarda taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.