EkonomiGündem

Ziraat Bankası’ndan 7500 TL Bankkart lira kampanyası: Yarından sonra bitecek!

Ziraat Bankası’ndan 7500 TL verilecek. Kampanya için son 2 gün uyarısı geldi. Ziraat Bankası, müşterilerine sunduğu kampanya için 31 Mayıs’a kadar süre verdi. Buna göre, yarından sonraya kadar katılım sağlanması durumunda kartlara 7500 TL’ye kadar para yatacak.

Ziraat Bankası’ndan Bankkart kampanyası duyuruldu. Mayıs ayı kampanyasının bitmesine az bir süre kala bankadan uyarı yapıldı. Konaklama sektöründe geçerli olacak kampanya yarından sonra sona erecek. Bankadan alınan kampanya bilgilerine göre, Touristica’da tek seferde yapılacak 25.000 TL – 49.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 2.500 TL Bankkart Lira, 50.000 TL – 99.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 5.000 TL Bankkart Lira, 100.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 7.500 TL Bankkart Lira hediye edilecek.

KAMPANYA İÇİN SON 2 GÜN UYARISI!

Ziraat Bankası’ndan yapılan kampanya açıklaması şöyle;

Kampanya 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Bankkart Mobil’den, bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılabilirsiniz.

SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TOURISTICA yazıp 4757’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart sahibi tarafından kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
Kazanılan Bankkart Liralar 7 Haziran 2024 tarihinde yüklenecek, 12 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 13 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.
Bankkart’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde de kullanılabilir.

Taksit sayısı toplamı ilgili sektör için yasal düzenlemeler ile belirlenen azami taksit sayısını aşamayacaktır.

Bireysel ve ticari kartlar için uygulanan yurt içi azami taksit sayısı yasal düzenlemelere göre farklılık gösterebilmektedir. Yurt dışına yönelik harcamalarda taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.