EkonomiKamu

Ziraat Bankası’na ait kredi kartı olanlar dikkat: 4 gün içinde başvuranın kartına 500 TL yüklenecek!

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden kredi kartı olan vatandaşlara açıklamada bulunarak 4 gün sonra bitecek kampanya ile ilgili duyuruda bulundu. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre 31 Ekim’de son bulacak kampanyadan faydalanan vatandaşların kartlarına 500 TL yükleneceği öğrenildi.

Ziraat Bankası 4 gün sonra bitecek kampanyanın detaylarını açıkladı. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre TC Kimlik numarası ile kampanyaya katılarak Bankkart ile elektronik eşya alışverişinize 500 TL Bankkart Lira fırsatı sunacağını duyurdu. Peki nasıl kampanyadan faydalanabiliriz? Kampanyadan faydalanmak için en yapmalıyız?

Ziraat Bankası Bankkart’ınız ile elektronik eşya sektöründe faaliyet gösteren üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan tek seferde yapacağınız 2.000 TL – 9.999 TL arası alışverişinize 150 TL, 10.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL Bankkart Lira verileceğini duyurdu.

31 EKİM’DE BİTECEK

Kampanya 17-31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilir.

Ana faaliyeti elektronik sektörü olmayan e-ticaret ve ana faaliyeti elektronik sektörü olmayan fiziki üye işyerlerinden yapılacak elektronik eşya alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler kredi kartı ve banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya Bankkart Mobil veya bankkart.com.tr kanallarından katılım sağlanabilir.

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere Bankkart Liralar yapılan işlem sonrası anında yüklenecektir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyaya kampanya tarihleri içerisinde katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.