EkonomiGündem

Ziraat Bankası’na ait Bankkart’ı olanlar hemen yapsın: 7500 TL yatacak!

Ziraat Bankası, kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Akaryakıttan, konaklamaya birçok sektörde yapılan harcamayı avantaja çeviren banka, müşterilerine güzel haberi duyurdu. Nisan ayı sonuna kadar Bankkart sahiplerinin katılım sağlayabileceği kampanya için 7500 TL hediye edilecek.

Ziraat Bankası’ndan kampanya başlatıldığı bildirildi. 30 Nisan’a kadar Bankkart’lara 7500 TL yüklenecek. Ziraat Bankası’ndan alınan kampanya bilgilerine göre, Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Coral Travel’da tek seferde yapılacak 25.000 TL-49.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 2.500 TL Bankkart Lira, 50.000 TL-99.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 5.000 TL Bankkart Lira, 100.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 7.500 TL Bankkart Lira verilecek.

ZİRAAT BANKASI BANKKART KAMPANYASI AÇIKLAMASI;

Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Coral Travel’da tek seferde yapılacak 25.000 TL-49.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişinize 2.500 TL Bankkart Lira, 50.000 TL-99.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişinize 5.000 TL Bankkart Lira, 100.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 7.500 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Bankkart Mobil’den, bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılabilirsiniz. SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan CORAL yazıp 4757’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart sahibi tarafından kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Ticari kartlarda asıl kart sahibinin kampanyaya katılması ve asıl karta bağlı ek kartlar ile harcama yapılması durumunda kampanyadan faydalanılabilecektir.

Bireysel ve Ticari Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kazanılan Bankkart Liralar 7 Mayıs 2024 tarihinde yüklenecek, 9 Haziran 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 10 Haziran 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.
Bankkart’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde de kullanılabilir.

Kampanyaya Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business kartları ile yapılan işlemler dahildir.

Ön provizyon işlemleri, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.