EkonomiGündem

Ziraat Bankası kartına 10 gün içinde 7500 TL yatacak!

Ziraat Bankası’ndan dikkat çeken bir açıklama geldi. Banka, tatil planı olan müşterilerini sevindirecek bir kampanya başlattığını duyurdu. Ziraat Bankası kart sahiplerinin katılım sağlayabileceği kampanya sayesinde kartlara 7500 TL hediye edilecek. Para kazandıracak olan kampanyanın 10 gün içinde sonlanacağı bildirildi.

Ziraat Bankası Bankkart sahiplerine yönelik başlatılan kampanyanın 10 gün sonra biteceği konusunda uyarı yapıldı. Ziraat Bankası’ndan alınan kampanya bilgilerine göre, Coral Travel’da tek seferde yapılacak 25.000 TL-49.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 2.500 TL Bankkart Lira, 50.000 TL-99.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 5.000 TL Bankkart Lira, 100.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 7.500 TL Bankkart Lira verilecek.

ZİRAAT BANKASI BANKKART KAMPANYASI AÇIKLAMASI VE DETAYLARI;

Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Coral Travel’da tek seferde yapacağınız 25.000 TL-49.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişinize 2.500 TL Bankkart Lira, 50.000 TL-99.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişinize 5.000 TL Bankkart Lira, 100.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 7.500 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya 1-20 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Bankkart Mobil’den, bankkart.com.tr’den veya CORAL yazıp 4757’ye SMS göndererek katılabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart sahibi tarafından kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişin Bankkart POS cihazından yapılması gerekmektedir.

Kazanılan Bankkart Liralar 28 Haziran 2024 tarihinde yüklenecek, 27 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 28 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Bankkart’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde de kullanılabilir.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart Prestij ve Bankkart Prestij Plus kredi kartları için sunulan Katlanan Bankkart Lira özelliği kapsamında kullanılamaz. Bankkart Prestij/Bankkart Prestij Plus kredi kartları ve Katlanan Bankkart Lira özelliğine ilişkin ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Bireysel ve ticari kartlar için uygulanan yurt içi azami taksit sayısı yasal düzenlemelere göre farklılık gösterebilmektedir. Yurt dışına yönelik harcamalarda taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.