Ekonomi

Ziraat Bankası kartı ile market alışverişi yapanlar dikkat: Son tarih 5 Mayıs olarak açıklandı!

Ziraat Bankası tarafından müşterileri ilgilendiren kampanya duyurusunda bulunuldu. Kamu bankası açıklamasına göre, banka kartı ile alışveriş yapanlara 40 TL hediye ediliyor. 1 Nisan tarihinde başlayan kampanyada son tarih ise 5 Mayıs 2021 olarak açıklandı. İşte Ziraat Bankası tarafından başlatılan kampanyanın detayları

Ziraat Bankası sadece pandemi döneminde değil normal zamanlarda da kampanyalar düzenliyor. Banka müşterileri için önemli bir kampanya duyurusunda bulundu. Yapılan yazılı açıklamaya göre bankkart ile Metro Marketler’den tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişe 40 TL Bankkart Lira hediye ediliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için ise son tarih 5 Mayıs olarak açıklandı.

Ziraat Bankası market kampanyası özellikleri

SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Ziraat Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan asıl kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanıp tüm kampanya şartlarını yerine getirmesi halinde en fazla 40 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Kampanya dâhilinde kazanılan Bankkart Liralar 10 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecek olup, 10 Haziran 2021 tarihine kadar sadece Metro Marketlerde kullanılabilir, kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Haziran 2021 tarihinde geri alınır.
Kampanyaya peşin ve gıda dışı taksitli işlemler dâhildir.

Bankkart Lira kazanımı için işlemin Bankkart posundan yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Bankkart Lira kullanımları,Bankkart Başak ve Ücretsiz kartlar ile yapılan işlemler, tütün içki ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri dâhil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

 

Kampanyadan sadece bireysel kart sahibi Bankkart müşterileri yararlanabilir.

Ziraat Bankası ve Metro kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya 1 Nisan 2021 ile 5 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı Bankkart Mobil, www.bankkart.com.tr ve SMS kanallarından sağlanabilir.

Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulamasından Kampanyaya Katıl butonu tıklanmalı veya METRO yazarak 4757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dâhil edilecektir.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler ödül kazanamazlar.