Ekonomi

Ziraat Bankası kartı ile akaryakıt satın alanlara veriliyordu: Yarın bitiyor!

Binlerce araç sahibini ilgilendiren kampanyada sona gelindi. Kamu bankası yaptığı açıklama ile duyurdu. Haziran ayında Ziraat Bankası banka kartı ile akaryakıt satın alanlara 40 TL’ye varan Bankkart Lira kampanyası yarın sona eriyor. Kart sahipleri akaryakıt satın alırken harcamalarında %5 toplamda 40 TL Bankkart kazanma şansı elde ediyorlardı.

Akaryakıt fiyatlarında dalgalanmalar devam ederken, bankalar da çeşitli kampanya duyurularında bulunuyorlar. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile Haziran ayında akaryakıt kampanyası başlattığını duyurmuştu. Kampanya yarın sona eriyor. Banka kampanya açıklamasında, “Bankkart’ınız ile Haziran ayı boyunca Akaryakıt sektöründen yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarınıza %5 toplamda 40 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı!” ifadelerini kullanmıştı.

Kampanya Koşulları:

Bankkart sahibi tüm müşterilerimiz bu ürün özelliğinden faydalanabilecektir.

Özellikten faydalanmaya başlayabilmek için SMS, Bankkart Mobil, İnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi veya Şubelerimiz kanalıyla katılım sağlanması gerekmektedir.

SMS ile katılım için AYINSEKTORU yazıp 4757’ye kart sahibinin Ziraat Bankası’nda kayıtlı cep telefonu numarasından SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Bir müşterinin özelliğe bir defa katılım sağlaması yeterlidir. Katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile yapılan 250 TL ve üzeri işlemler için %5 ek Bankkart Lira kazanımı gerçekleşir.

Bankkart ‘ın kredi kartı uygulamasına bağlı ek ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart harcamalarına dahil edilir.

Bir müşterinin bir takvim ayı boyunca kazanabileceği azami tutar 40 TL Bankkart Lira ile sınırlıdır.

Ek Bankkart Lira kazanımı, özelliğe katılım sağlandıktan sonra gerçekleşen alışveriş işlemleri için geçerlidir.

Ayın Sektörü özelliği kapsamında yapılan işlemlerin detaylarına, geçmiş dönem bilgilerine ve ek kazanım bilgilerine Bankkart Mobil, İnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi ve Şubelerimizden ulaşılabilir.
İptal veya iade işlemlerinin olması durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınır. Yüklenen Bankkart Lira’ların kullanılmış olması durumunda kullanılan Bankkart Lira kadar tutar, iptal/iade edilen işlem kredi kartı ile yapıldıysa ekstreye, banka kartı ile yapıldıysa vadesiz hesaba borç olarak yansıtılır.

Müşterinin özelliğe dahil olabilecek tüm kartlarının iptal edilip yenilenmemesi durumunda özellik iptal edilir.

Nakit çekim, ön provizyon, iade ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir.

Bu özellikten Bankkart Ücretsiz, Bankkart Business, Bankkart Başak ürünleri yararlanamayacaktır.

Diğer banka POS’larından yapılan harcamalarda, POS sektör kodlarının diğer bankalar tarafından sehven farklı tanımlanmış olmasından (örneğin mobilya sektörü için tanımlanması gereken bir üye işyeri POS’unun sehven beyaz eşya sektörü için tanımlanması gibi) ve bu nedenle Ayın Sektörü olarak belirlenen sektör avantajından yararlanılamamasından T.C. Ziraat Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
Özelliğe katılım SMS’i ücretsiz olup; SMS’lerin Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. özellik koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya özelliği durdurma hakkına sahiptir.