Ekonomi

Ziraat Bankası hesabı olanlar için Ramazan kampanyası duyuruldu: 100 TL hediye ediliyor!

Ziraat Bankası hesabı olanlar için flaş bir kampanya duyurusunda bulunuldu. Banka Ramazan ayı kampanya açıklamasına göre, Bankkart ile 750 TL’ye ulaşan her harcamaya 25 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı verilecek. Söz konusu kampanya 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli olacak.

Bankalar 2021 kampanyalarını açıklamaya devam ediyorlar. Ziraat Bankası bankkart sahibi olan müşterilerini sevindirecek flaş bir kampanya duyurusunda bulundu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı ile yapılacak harcamalarda 100 TL’ye kadar bankkart lira kazanabilecek. Peki, kampanyadan faydalanmanın şartları nelerdir?

Ziraat Bankası kampanya koşulları

Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya süresince Bankkart ile yapılacak 750 TL’ye ulaşan her harcamaya 25 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 100 TL ile sınırlıdır.
Harcama tutar

ı için Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı özellikleri ile yapılacak işlemler toplamı dikkate alınacaktır.
Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir. Kampanyaya katılım sağlamış asıl kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil ödemeler de asıl kartın kampanya harcamalarına dahil edilecektir.
İptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme, para transfer işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya dahil olmuş işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar kredi kartına veya hesaba borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir.

Kazanılan Bankkart Lira’lar 1 Haziran 2021 tarihinde yüklenecek ve süre kısıtlaması olmadan kullanılabilecektir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.

Kampanya 6 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri için geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilecektir.