Ekonomi

Ziraat Bankası faiz oranlarını duyurdu! Şubeye gitmeden anında dijital kredi

Ziraat Bankası tarafından dijital kredi kampanyası duyuruldu. Bu kredi kampanyası kapsamında şubeye gitmeden dijital ortamdan ihtiyacı olan vatandaşlara nakit kredi verilebileceği belirtildi. Bu kredi için vade sayısı, başvuru detayları da Ziraat Bankası tarafından paylaşıldı.

Ziraat Bankası tarafından duyurulan bu kredi kapsamında 36 ay vade imkanı sağlandığı belirtildi ve başvuruların nasıl yapılabileceği vatandaşlar için paylaşıldı.

BANKANIN AÇIKLAMASI

Dijital kredi kampanyası kapsamında Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada “Maaşını Bankamızdan alan emekli ve çalışan müşterilerimizin ihtiyaçlarının finansmanında kullanabileceği Dijital Kredi ürünümüze İnternet Şube veya Ziraat Mobil üzerinden hemen başvurun, krediniz şubeye gitmeden hesabınıza geçsin.” ifadelerine yer verildi.

36 AY VADE İMKANI SAĞLANIYOR

Dijital kredi kampanyası kapsamında 36 ay vade imkanı sağlanıyor ve başvurular internet şube veya Ziraat Mobil uygulaması üzerinden yapılabilecektir. Ayrıca olumlu değerlendirilen krediler İnternet Şubesi veya Ziraat Mobil üzerinden müşterilerin hesabına aktarılacaktır. Bunun yanı sıra kredi kullanan vatandaşlara Ziraat Bankası tarafından bireysel kredi için Hayat Sigortası ürünü sunulduğu belirtildi.

Kamu bankalarının başında gelen Ziraat Bankası tarafından paylaşılan kredi özellikleri ise şöyle oldu:

  • İnternet Şube ve Ziraat Mobilden başvuru yapılabilir,
  • 36 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır,
  • Olumlu değerlendirilen krediler, İnternet Şube ve Ziraat Mobilden hesaba aktarılır.
  • Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.