EkonomiKamu

Ziraat Bankası duyurdu: 100 TL iade edilecek! 13 Ağustos’ta bitiyor

Bankaların başlattığı kampanyalar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, tatil kampanyası duyuruldu. Banka, kampanyaya katılan müşterilerine kampanya süresince Bankkart ile Bankkart Üye İşyerlerinde 2.000 TL’ye kadar araç kiralama, seyahat ve konaklama harcamalarına 100 TL iade kazanabileceklerini duyurdu. Söz konusu kampanya 13 Temmuz – 13 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak harcamalar için geçerli olacak.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başlattığı kampanyayı duyurdu. Banka açıklamasında, kampanyanın 13 Ağustos’ta sona ereceğini duyurdu. İşte kampanyanın koşulları…

KAMPANYANIN KOŞULLARI;

Kampanyaya Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilecektir.

Kampanya 13 Temmuz – 13 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak harcamalar için geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya süresince Bankkart ile Bankkart Üye İşyerlerimizden 2.000 TL’ye ulaşan araç kiralama, seyahat ve konaklama harcamalarına 100 TL iade kazanabilecektir.

Bir müşteriye kampanya döneminde iade edilebilecek azami tutar 100 TL ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamına girecek işlemlerin, sistemde tanımlanmış olan sektör bilgisi araç kiralama, seyahat ve konaklama faaliyetlerini içeren üye iş yerlerinden yapılması gerekmektedir.

Harcama tutarı için Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı özellikleri ile yapılacak işlemlerin toplamı dikkate alınacaktır.

Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir. Kampanyaya katılım sağlamış asıl kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil ödemeler de asıl kartın kampanya harcamalarına dahil edilecektir.

İptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme, para transfer işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya dahil olmuş işlemlerin iade edilmesi durumunda müşterinin kredi kartına/banka kartının ana hesabına yapılan iade de geri alınacaktır. Bu tutar kredi kartına veya hesaba borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir.

İade işlemi 27 Ağustos 2021 tarihinde yapılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.