EkonomiGündem

Ziraat Bankası Bankkart’ına 100 TL hediye edileceği müjdelendi: Duyuru yapıldı!

Bankalar müşterilerine özel kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Ziraat Bankası tarafından kampanya açıklaması geldi. Banka, resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklamada başlattığı kampanyalarına bir yenisini daha eklediğini duyurdu. 1 Mart tarihinde başlayan kampanya, 31 Mart tarihine kadar devam edecek.

Ziraat Bankası tarafından alınan bilgilere göre, QR (Karekod) ödeme kullanılarak tek seferde yapılacak 100 TL ve üstü her alışverişe 10 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira verilecek. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşteriler için 31 Mart tarihine kadar süre verildi.

ZİRAAT BANKASI KAMPANYA DETAYLARI VE KOŞULLARI;

Kampanya 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir.
Bankkart Mobil ve Ziraat Mobil ile POS’ta QR (Karekod) ödeme kullanılarak tek seferde yapacağınız 100 TL ve üstü her alışverişinize 10 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira verilecektir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya süresi boyunca QR ödeme ile alışverişler peşin ya da taksitli yapılabilir.
QR ile Ödeme yapmak için; QR ile ödeme yapacağınızı görevliye iletin. Bankkart Mobil’de “Ödemeler” menüsündeki Ödeme’yi seçin ve POS ekranındaki barkodu Bankkart Mobil’deki ödeme ekranına okutun. Ödemede kullanacağınız kartı Bankkart Mobil’den seçin ve onay vererek ödemeyi tamamlayın.

Kampanyadan kazanılabilecek maksimum Bankkart Lira tutarı 100 TL’dir.

Kampanya Bireysel Bankkart sahibi müşterilerimiz için geçerli olup, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilere anında yüklenecektir.

İptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart

Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.