EkonomiGündem

Ziraat Bankası Bankkart’ı olanlara müjde: Kartlara para yatacak!

Ziraat Bankası tarafından müşterilerine yönelik bir açıklama geldi. Bankkart sahiplerine akaryakıttan konaklama birçok sektörde avantajlar sunuluyor. Bu sayede kartlara para hediye ediliyor. Ziraat Bankası’ndan dikkat çeken bir kampanya duyurusu yapıldı. Akaryakıt sektöründe geçerli olacak kampanya alınan benzin, motorin ve LPG’yi daha ucuza getirecek.

Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanyası duyuruldu. Bankadan alınan bilgilere göre, Bankkart ile Nisan ayı içerisinde Bankkart anlaşmalı Akaryakıt sektöründe yapılacak 1.000 TL ve üzeri harcamalara %5 (tek seferde en fazla 100 TL), toplam 250 TL Bankkart Lira verilecek. Kampanyanın 30 Nisan’a kadar süresi olacak.

ZİRAAT BANKASI AKARYAKIT KAMPANYASI DUYURUSU

Ayın Sektörü özelliğinden faydalanmaya başlayabilmek için Bankkart Mobil veya SMS ile katılabilirsiniz.

Özelliğe; Bankamızda kayıtlı cep telefonundan AYINSEKTORU yazılarak 4757’ye SMS göndererek ya da Bankkart Mobil’den Bankkart Dünyasındaki “Ayın Sektörü” menüsünden katılabilirsiniz.

Bir müşterinin ayın sektörü özelliğine bir kez katılması yeterlidir. Katılım, asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilecektir.

Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile ilgili ay için belirlenen Bankkart anlaşmalı sektörlerden tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri işlemlerden %5 Bankkart Lira kazanılabilecektir. Bir müşterinin tek seferde yapacağı harcamadan kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 100 TL olup, bir takvim ayı boyunca kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 250 TL ile sınırlıdır.

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Bankkart’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de kullanılabilir.

Bankkart’ın kredi kartı uygulamasına bağlı ek ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil temassız ödemeler de asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart Lira kazanımı, özelliğe katılım sağlandıktan sonra gerçekleşen alışveriş işlemleri için geçerlidir.

Bankkart Lira kullanımı, ön provizyon, iptal, iade, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme ve para transfer işlemleri ek Bankkart Lira kazanımı kapsamında değerlendirilmemektedir.

Bankkart Ücretsiz, Bankkart Business ve Bankkart Başak ürünleri ile yapılan işlemler Ayın Sektörü özelliği kapsamında değerlendirilmemektedir.

Ayın Sektörü özelliği kapsamında yapılan işlemlerin detaylarına, geçmiş dönem bilgilerine ve ek kazanım bilgilerine Bankkart Mobil, İnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi ve Şubelerimizden ulaşılabilmektedir.

İptal veya iade işlemlerinin olması durumunda yüklenen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Yüklenen Bankkart Liraların kullanılmış olması durumunda, kullanılan tutar kredi kartına veya hesaba borç olarak yansıtılacaktır.

Müşterinin özelliğe dahil olabilecek tüm kartlarının iptal edilip yenilenmemesi durumunda özellik iptal edilecektir.