EkonomiGündem

Ziraat Bankası Bankkart’ı olanlara 7500 TL verilecek: Detaylar açıklandı!

Ziraat Bankası, müşterilerini sevindirecek. Bankkart’ı olan herkesin katılım sağlayabileceği kampanya kapsamında 7500 TL hediye edilecek. 31 Mayıs son gün olarak duyurusu yapılan kampanyanın tüm detayları açıklandı. Yapılan harcama 7500 TL indirimli olacak.

Ziraat Bankası Bankkart kampanyaları merak edilen konular arasında yer alırken, bankadan da yeni kampanyalar yayınlanıyor. Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan kampanyalar müşterilere avantajlar sunuyor. Dikkat çeken bir kampanya duyurusunda, Bankkart sahiplerine 7500 TL hediye edileceği belirtildi.

ZİRAAT BANKASI BANKKART KAMPANYASI DUYURUSU

Ziraat Bankası’ndan yapılan kampanya açıklamasında şöyle denildi;

Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Touristica’da tek seferde yapacağınız 25.000 TL – 49.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişinize 2.500 TL Bankkart Lira, 50.000 TL – 99.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişinize 5.000 TL Bankkart Lira, 100.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 7.500 TL Bankkart Lira verilecektir. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit avantajından yararlanabilirsiniz.

Kampanya 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Bankkart Mobil’den, bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılabilirsiniz.

SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TOURISTICA yazıp 4757’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart sahibi tarafından kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kazanılan Bankkart Liralar 7 Haziran 2024 tarihinde yüklenecek, 12 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 13 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Bankkart’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde de kullanılabilir.

Taksit sayısı toplamı ilgili sektör için yasal düzenlemeler ile belirlenen azami taksit sayısını aşamayacaktır.

Bireysel ve ticari kartlar için uygulanan yurt içi azami taksit sayısı yasal düzenlemelere göre farklılık gösterebilmektedir. Yurt dışına yönelik harcamalarda taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.