EkonomiGündem

Ziraat Bankası Bankkart kampanyası duyuruldu: Kartlara 7500 TL yatacak!

Ziraat Bankası Bankkart müşterisi olanları ilgilendiriyor. Bankkart’ı olan herkesin katılım sağlayabileceği kampanya başlatıldı. 15 Haziran’a kadar kampanya devam edecek. Katılan herkes 7500 TL’ye kadar Bankkart lira kazanacak. Kampanyanın detayları ise banka tarafından verildi.

Ziraat Bankası, Bankkart ile ilgili kampanya başlattığını duyurdu. Her ay belirli tarihleri kapsayan kampanyalar sayesinde Bankkart’a para yükleniyor. Ziraat Bankası’ndan alınan kampanya bilgilerine göre, TATİLSEPETİ’nden tek seferde yapılacak 25.000 TL – 49.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 2.500 TL Bankkart Lira, 50.000 TL-99.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 5.000 TL Bankkart Lira, 100.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 7.500 TL Bankkart Lira verilecek.

ZİRAAT BANKASI BANKKART LİRA KAMPANYASI;

Kampanya 20 Mayıs – 15 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Bankkart Mobil’den, bankkart.com.tr’den veya TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye SMS göndererek katılabilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 1 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecek, 1 Ağustos 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Kullanılmayan Bankkart Liralar 2 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Bankkart’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde de kullanılabilir.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart Prestij ve Bankkart Prestij Plus kredi kartları için sunulan Katlanan Bankkart Lira özelliği kapsamında kullanılamaz.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

Kampanya Varınca para uygulamasında geçerli değildir.

Kampanya tarihleri arasında ön ödemeli rezervasyonlar, ön ödeme tutarı kampanya koşullarını sağladığı taktirde kampanyaya dahildir.

Yurt içi – Yurt dışı tesis ve Yurt içi – Yurt dışı tur satışları dahil, tur paketi dışındaki Yurt içi ve Yurt dışı uçak bilet satışları dahil değildir.