EkonomiGündem

Ziraat Bankası banka kartı olanlar dikkat: Toplam 6 ayda 1.950 TL ödenecek!

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden banka kartı olan vatandaşlara 31 Temmuz’a kadar Online İngilizce Dil Okulu’nun 3.495 TL değerindeki 2 Kur İngilizce eğitim + 2 Ay Konuşma Kulübü (6 Ay Eğitim) eğitim paketini Bankkart’a özel 1.950 TL’ye satın alarak kampanya indirimimizden yararlanabilme imkanı sunduğunu duyurdu. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden banka kartı ile toplam 6 ayda 1.950 TL verileceği bildirildi.

Kampanya Koşulları :

Kampanya 28 Haziran – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için https://onlinedilokulu.academy/bankkart linki üzerinden başvuru formunu doldurmanız sonrası Online Dil Okulu Eğitim Danışmanları tarafından bilgilendirme amaçlı aranacaksınız. Eğitim içerikleri hakkında tarafınıza bilgilendirme yapıldıktan sonra satın alma işleminiz sırasında kampanya ile sunulan indirimden yararlanmanız sağlanacaktır.

Bankkart’ınız ile yapacağınız ödemelerinizde Online Dil Okulu’nun 3.495 TL değerindeki 2 Kur İngilizce eğitim + 2 Ay Konuşma Kulübü (6 Ay Eğitim) eğitim paketine 1.950 TL ile kayıt yaptırma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bankkart’ınızın kredi kartı özelliği ile yapacağınız ödemenizi peşin fiyatına vade farksız 2-9 taksitli olarak gerçekleştirilebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için ödeme işleminizin Bankkart Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir.

Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak kart sahipleri kampanyadan yararlanabilecektir.

Bankkart’a özel indirimli fiyat kredi kartı ve banka kartı özellikli kartlarımıza uygulanacaktır.

Kampanyaya peşin ve taksitli yapılan işlemler dahildir.

Online Dil Okulu’nun sertifikasyon süreçleri Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nce yürütülmektedir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Online Dil Okulu kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.