GündemKamu

Ziraat Banka kartı olanlara duyuru! Son 4 gün kaldı

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlara araç kiralama, seyahat ve konaklama sektörlerinde 100 TL Bankkart Lira fırsatı verileceğini duyurdu. Kampnyanın bitiş tarihinin ise 15 Ekim olduğu bildirildi.

KAMPANYA KOŞULLARI;

Kampanyaya Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilecektir.

Kampanya 15 Eylül – 15 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak harcamalar için geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya süresince Bankkart ile Bankkart Üye İşyerlerimizden 2.000 TL’ye ulaşan araç kiralama, seyahat ve konaklama harcamalarına 100 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 100 TL ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamına girecek işlemlerin, sistemde tanımlanmış olan sektör bilgisi araç kiralama, seyahat ve konaklama faaliyetlerini içeren üye işyerlerinden yapılması gerekmektedir.

Harcama tutarı için Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı özellikleri ile yapılacak işlemlerin toplamı dikkate alınacaktır.

Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir. Kampanyaya katılım sağlamış asıl kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil ödemeler de asıl kartın kampanya harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir.

Kazanılan Bankkart Lira’lar 27 Ekim 2021 tarihinde yüklenecektir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.