GündemKamu

Ziraat Banka kartı olanlara 100 TL verilecek! Bugün son gün

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre Bankkart ile bizimtoptan.com.tr ` den tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri işlemlere 50 TL, 1500 TL ve üzeri işlemlere 100 TL Bankkart Lira verileceği öğrenildi. Kampanyanın bitiş tarihinin ise bugün olduğu açıklandı.

Kampanya Koşulları

Bankkart ile bizimtoptan.com.tr ` den tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri işlemlere 50 TL, 1500 TL ve üzeri işlemlere 100 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya 16 Ağustos – 16 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya sadece bizimtoptan.com.tr ` de geçerlidir.

Bankkart , Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.

SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin BTOPTAN yazıp 4757’ye Bankamızda kayıtlı cep telefonundan SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 100 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere yapılan işlem sonrası Bankkart Lira’lar anında yüklenecektir.
Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilir.

Kampanyaya kampanya tarihleri içerisinde katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.
Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal / iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanyadan kazanılan Bankkart Lira’ların son kullanım tarihi 30 Eylül 2021 `dir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.