GündemKamu

Ziraat Banka kartı olanlar dikkat: Cumartesi günü saat 23.59’da son bulacak!

Ziraat Banka kartı olanlara önemli açıklama geldi. Ziraat Banka kartı olan vatandaşlara özel kampanyalar internet sitesi üzerinden açıklanmaya devam ediyor. Ziraat Bankası Bankkart ile TatilBudur’da tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 500 TL Bankkart Lira verileceğini bildirirken cumartesi günü saat 23.59’da kampanyanın biteceğini açıkladı.

Kampanya Koşulları:

Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TatilBudur’dan tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 500 TL Bankkart Lira verilecektir. Ayrıca, yaz otellerinde peşin fiyatına 3 ve 6 taksit fırsatından yararlanılabilecektir.
Kampanya 1-30 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.
SMS ile kampanyaya katılmak için TATILBUDUR yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.
Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
Kazanılan Bankkart Liralar 12 Mayıs 2022 tarihinde yüklenecek olup, 12 Haziran 2022 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 13 Haziran 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.
Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.
Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.
Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve TatilBudur kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.