Ekonomi

Ziller çaldı, Ziraat Bankası kartı olanlar: 3 Ekim’e kadar sürecek!

Ziraat Bankası yeni bir duyuruda bulundu. Yapılan duyuruya göre, bankkart sahibi olanlar için 3 Ekim tarihine kadar devam edecek. Çok değil 3 gün önce başlayan uygulama ile Digiturk Taraftar Paketi alan yeni üyelere 200 TL Bankkart Lira hediye ediliyor.

Ziraat Bankası Ağustos ayı kampanyalarını açıklamaya başladı. Banka tarafından yeni yapılan duyuruya göre, Digiturk Taraftar Paketi alan yeni üyelere 200 TL Bankkart Lira verilecek. Kampanya dönemi 3 Ağustos, 3 Ekim olarak bildirildi.

Kampanya ile ilgili detaylar açıklandı:

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, kazanılan Bankkart Lira geri alınacaktır.
Kampanya, kredi kartı bazında değil müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Kampanyadan bireysel ve kurumsal Bankkart sahibi müşteriler yararlanabilir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar Asıl kart müşteri harcamasına dahil edilecektir. Ücretsiz kartlar kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Ziraat Bankası Üye İşyerine ait kampanyaya tanımlı POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Digiturk kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanya 3 Ağustos – 3 Ekim 2022 tarihleri arasında yeni Digiturk üyeliklerinde geçerlidir.

Digiturk Taraftar Paketi aylık 89 TL olup kampanya kapsamında yeni üyelik başvuruları digiturk.com.tr adresinden veya 0212 4737373 telefon numarası üzerinden yapılabilir.

Başvuru esnasında Ziraat Bankası Bankkart Digitürk Kampanyası’ndan faydalanmak istenildiği belirtilmelidir.

Kampanya, Digiturk Taraftar Paketi alımında geçerlidir.

Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Digiturk Taraftar Paketi’ni alan yeni üyelere 200 TL Bankkart Lira hediye edilecektir.

Paket ücreti, Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile 12 aya kadar taksitlendirilebilmektedir.

Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalandırılır.

3 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasındaki yer alan Bankkart Lira kazanımları 9 Eylül’de, 4 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında yer alan Bankkart Lira kazanımları ise 10 Ekim’de yüklenecek olup tüm Ziraat Bankası POS ‘larında kullanabilir.

İç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.