Magazin

Zalim İstanbul dizisinden flaş karar! Ara verildi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisi hayranlarına haber var. Zalim İstanbul dizisi koronavirüsünden dolayı alınan önlemler kapsamında dizi çekimlerine ara verdi. Dizinin yapımcısı Avşar Film ara verdiklerini duyurdu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerini Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay’ın paylaştığı  Zalim İstanbul dizisinin çekimlerine koronavirüsü önlemleri kapsamında ara verildi.

Dizinin yapımcısı Avşar Film ve yayıncısı Kanal D ortak bir karar alarak koronavirüse karşı tedbir amacıyla Zalim İstanbul’un çekimlere ara verdi. Kararı Avşar Film duyurdu.

DİZİYE ARA VERİLDİ
İşte dizinin yapımcısı Avşar Film’in açıklaması:”Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında “Zalim İstanbul” dizi setine ara verilmiştir. İnsan sağlığının şirketimizce her şeyden daha önemli olduğunu, çalışanlarımızın ve tüm ekibimizin bu salgından korunması adına bu önlemi aldığımızı bildirmek isteriz.”

ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN ARA VERİLECEK
Koronavirüs önlemleri kapsamında daha önce 3 dizinin çekimlerine ara verilmişti. Limon Yapım, 17 Mart’tan itibaren ‘Savaşçı’ ile ‘Bir Annenin Gühanı’ dizi çekimlerine ara verdiklerini açıkladı. Ayrıca Karga Seven Yapım da ‘Hekimoğlu’ dizisinin çekimlerine de çarşamba gününden itibaren ara verileceğini duyurdu.