Magazin

Zalim İstanbul dizisinde yönetmen değişikliği! Yeni yönetmen Gökçen Usta oldu

Zalim İstanbul dizisinde yönetmen Cevdet Mercan’ın yapım şirketi Avşar Film ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayrılmasının ardından dizinin yeni yönetmeni Ezel ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi birçok önemli yapımda yardımcı yönetmenlik yapan Gökçen Usta oldu.

BEBEĞİNİ KAYBETTİ
Ceren’in bebeğini kaybetmesi dengeleri değiştirmeye yetiyor. Ceren’in elindeki kozları bir bir kaybetmesi onu daha da hırçınlaştırır. İlk hedefi de bebeğini elinden alan Şeniz’dir. Ceren kendine geldiğinde ölüm olayının arkasındaki kişiyi hemen tahmin eder. Soluğu köşkte alır ve Şeniz’i öldürmeye kalkar.

HAKLARINI GERİ İSTEDİ
Nedim’in yetişmesi ile kurtulan Şeniz, iki cenderenin arasında kaldığını anlar. Nedim ve Ceren, iki ayrı noktadan Şeniz’i sıkıştırmaya başlar. Şeniz, bu durumdan kurtulabilmek için Agah kozunu kullanır. Nedim de, Şeniz’in planına fırsat tanır. Amcasını şirkete ayağına çağırarak babasında kalan haklarını geri ister.

CENK VE NEDİM KARŞI KARŞIYA
Agah, yeğeninin tavrı karşısında şaşkınlığını gizleyemez ve düşüncelerinde Şeniz’e hak verir. Şirketin tüm hisselerinin eline geçmesi Karaçay ailesini yıkacak bir duruma yol açabileceğini gören Şeniz, ikinci koz olarak da oğlu Cenk’i doldurur. Cenk ve Nedim şirket yüzünden karşı karşıya kalırlar. Bu yetmez gibi Cemre ile ilgili yaşanan bir durum iki kuzeni tekrar düşman etmeye yeter.

Bir cevap yazın