Magazin

Youtuberlar ne kadar kazanıyor? Ünlü Youtube kanalı " Deli mi ne?" açıkladı!

Ünlü Youtube kanalı Deli mi ne?’nin sahibi Fester Abdü 1 milyon görüntülenmede ne kadar kazandığını açıkladı!

“DELİ Mİ NE?” KANALININ SAHİBİ FESTER ABDÜ KİMDİR?

Survivor elemelerine katılan ve büyük başarı gösterip son elemeye kadar gelen ama Acun Ilıcalı ile konuşma sırasında elenen isim Fester Abdü bunları Youtube kanalında paylaşmıştı. Bu olaydan sonra kanalı büyümeğe başlayan Fester Abdü’nün şuan 3 .5 milyon takipçisi bulunmakta, ortalama ise her videosu 3 milyon kişi tarafında tıklanıyor. Survivor’a en çok yakıştırılan isim olan Fester Abdü aslında 25 yaşında ve Çukurova Üniversite Kano Takımı’nda büyük başarılara imza atmış bir sporcudur.

DELİ Mİ NE KANALI NE KADAR KAZANIYOR?

En son açıklanan veriilere göre ünlü Youtube kanalı Deli mi ne? 1 milyon izlenme başına 500 ile 700 dolar arası bir ücret kazanıyor.

YOUTUBERLAR NE KADAR KAZANIYOR?

Ortalama youtube geliri 1000 youtube görüntülemesi lokasyona ve hedef kitleye göre 0.5-2 Dolar arası değişir. Rakamlar oldukça değişkendir, çoğu kanal ortalama her 1000 görüntüleme için 0.5 Dolar kazanır.k. Para kazanmak şüphesiz mümkün.Gelirinizi maksimuma çıkarmak için Youtube’a çok sayıda kişiyi çeken ve trafik oluşturan videolar yüklemelisiniz çünkü videonuz görüntülendikçe para kazanırsınız. “YouTuberlar görüntüleme başı ne kadar kazanıyor?” diye düşünüyor olabilirsiniz, her 1k görüntüleme için ortalama 0.5 -2 dolar kazanıyorlar. Başarının sırrı izleyiciler için ilginç gelen videolar yüklemektir. YouTuber maaşı kanallarını yaygınlaştırma çabalarına göre kullanıcıdan kullanıcıya değişir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı