Magazin

YouTuber Oğuzhan Uğur, Survivor 2020’de sunuculuk mu yapacak?

Exatlon Türkiye YouTubers'da sunuculuk yapan Oğuzhan Uğur'un performansının beğenilmesi üzerine TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2020'de de Oğuzhan Uğur'un sunuculuk yapacağı öğrenildi. Peki Oğuzhan Uğur kimdir? İşte detaylar...

YouTube’de yayınlanan Pinç ve Mevzular programıyla ünlenen Oğuzhan Uğur, son videosunda sevenlerine müjdeli haberi verdi. YouTube programının son videosunda Acun Ilıcalı ile iş yapacaklarını duyuran Oğuzhan Uğur’un Survivor 2020’de sunuculuk yapacağı öğrenildi.

“AYNI PERFORMANSI SURVİVOR’DA GÖRMEK İSTEDİLER”
Önceki gün yayınladığı videosunda yeni işinden bahseden Oğuzhan Uğur, “Acun Medya’da işe başladım arkadaşlar. Ek iş yapıyorum Acun Medya’da, Survivor başlıyor bildiğiniz gibi. Evvelinde Exatlon’da performansımı sağ olsunlar çok beğenmişler. O yüzden de aynı performansı Survivor’da da görmek istediler” dedi.

OĞUZHAN UĞUR KİMDİR?
Oğuzhan Uğur 29 Ocak 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. YouTube’da yayınladığı videolarla kendisine kitle edinen Uğur, 2011 yılında beyaz perdede izleyiciyle buluşan ‘Ağır Abi’ filminin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptı. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümü mezunu olan Oğuzhan Uğur, okul döneminde sergi, belgesel ve kısa film çalışmaları gerçekleştirdikten sonra Osman Sınav ile çalışmaya başladı. Uğur, okuldan sonra bir dönem Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav’ın asistanı olarak da görev yaptı.

Oğuzhan Uğur, 2012 yılında ‘Çok Şükür’ isimli albüm ile müzik piyasasına giriş yaptı. Albüm dışında tekli single çalışmaları ile müzik kariyerini sürdüren Oğuzhan Uğur’un ‘Terbiyesizim’, ‘Panpa’, ‘Birinci Vazife’, ‘İstemiyorum’, ‘Sağ Salim’, ‘Bal Prensesim’, ‘Dengi Dengine feat. Ege Çubukçu’, ‘Biyolojik Unsur’, ‘Mağlubiyet’, ‘Madım Mı?’ ve ‘Kıskanç’ isimli single çalışmaları var.

Yamaç paraşütü pilotu Cemal Övet de Çin’de “Dayan Vuhan” sloganı başladığını, yamaç paraşütü pilotları olarak slogana destek olduklarını ifade etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu