GenelMagazin

Yoğun bakımdan çıkan kadın annesi ve kocasının evlendiğini öğrendi!

Brezilya'da yaşayan Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo, gerçidği felç sonrası 78 gün yoğun bakımda kaldı. Talihsiz kadın yoğun bakımdan çıktığında kocasının annesi ile evlendiğini öğrendi.

Obezite tedavisi için ameliyat olduktan sonra felç olan Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo, 78 gün boyunca hastanenin yoğun bakımında kaldı. Talihsiz kadının hastanede kaldığı süre içinde annesi ile kocası arasında bir ilişki başladı. Annesi ve eski eşinin evlilikle noktalanan ilişkileri sonrası büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını belirten Kamylla, “Annemi aradım, hastaneden çıktığımı söyledim ve ‘birlikte olduğunuz doğru mu?’ diye sordum. ‘Evet birlikteyiz ve mutluyuz’ dedi. Duyduklarıma inanamadım” dedi.

“ANNEM SÜREKLİ BENİMLE YARIŞ HALİNDEYDİ”

Konuyla iligili konuşan Kamylla, “Ergenliğimden beri annem benimle yarış içinde. Benden yalnızca 20 yaş büyük ve her zaman giysilerin kendisinde daha çok yakıştığını, yaptığı yemeklerin benimkinden daha güzel olduğunu söylerdi. Ne yaparsam yapayım, asla yeterince iyi değildim. 25 yaşına geldiğimde benden 10 yaş büyük birine aşık oldum ve 2013’te evlendik. Ertesi sene zor bir hamileliğin ardından şimdi 6 yaşında olan oğlumu doğurdum” dedi.

“YAŞADIĞIM HAYAL KIRIKLIĞI ÇOK BÜYÜKTÜ”

Babası ise Kamylla’yı hastaneden çıkarmak için geldiğinde, kızına annesinin sadakatsizliklerini anlattı. Yaşananları hayatındaki en büyük acı olarak nitelendiren Kamylla “Babam lafı fazla uzatmadan annemin kocamla bir ilişkisi olduğunu söyledi. Yaşadığım hayal kırıklığı çok büyüktü. Annemi aradım, hastaneden çıktığımı söyledim ve ‘birlikte olduğunuz doğru mu?’ diye sordum. ‘Evet birlikteyiz ve mutluyuz’ dedi. Duyduklarıma inanamadım” ifadelerini kullandı.

“İLİŞKİLERİNİN YILDÖNÜMLERİNİ KUTLAYACAKLAR”

Oğlunun babasını ve büyükannesini düzenli olarak gördüğünü söyleyen Kamylla, şöyle devam etti: “Oğlum, mahkeme kararıyla haftada birkaç günü babasıyla geçiriyor. Oğlumun bu zarar verici ve zehirli ilişkiye tanık olmasına izin vermekle yükümlüyüm. Geçenlerde, annemle eski eşimin 2 Mart’ta ilişkilerinin yıldönümlerini kutlayacaklarını öğrendim.”