Magazin

Yoğun bakıma kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in kardeşi Yeşim Erbil'den açıklama!

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil aylardır mücadele ettiği kaçış sendromu  hastalığının yeniden nüksemesiyle tekrardan yoğun bakıma alındı. Prof. Dr. Yeşim Erbil’den abisi Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi.

“16 AYDIR AĞIR BİR HASTANE SÜRECİ”
Abisinin sağlık durumunu yakından takip eden Prof. Dr. Yeşim Erbil, abisinin sağlık durumu hakkında Instagram hesabından paylaşım yaparak şunları söyledi: “Abimin durumunu merak ediyorsunuz haklı olarak. Aslında bilgileri saklamıyoruz sadece iki ileri bir geri giden bir süreç olduğu için anlık duyuru yapmadık. 16 aydır ağır bir hastane süreci. Taburcu olsa da ayaktan takibi hep devam etti. 20 yıldır mevcut kaçak sendromu ve düşme ile başlayan olaylar vücudunu çok yıprattı.”

“TÜM HASTALAR İÇİN ALLAH EN HAYIRLISINI VERSİN”
Bir gün bile ne olacak böyle demedi. Şu an yoğun bakımda. Son olay ağır bir kaçış sendromu ile ilgili. Yıpranan organlar daha fazla etkileniyor bu nedenle de hassas bir tedavi gerektiği için yoğun bakımda. Kronik hastalıklarla baş etmek çok zordur. Ne zaman ne gelişeceğini bilemezsiniz. 2+2=4 değildir. Tedavisi sürecek, bekleyeceğiz her zaman yaptığımız gibi dua edeceğiz. Benim başından beri söylediğim şey şudur. Tüm hastalar için Allah en hayırlısını versin. Biz doktor olarak bilimin ışığında ne gerekiyorsa yaparız. Yaşam böyle bir şey hep mutlu hep sağlıklı hep moralli hep enerjik hep refahtan ibaret değil. İyi pazarlar.”

Bir cevap yazın