Gündem

Yine kadın cinayeti! Kızının düğünü için barıştığı eşi tarafından öldürüldü

Antalya'da Dudu Ç., kızının düğünü için barıştığı eşi M.Ç. tarafından canice öldürüldü. Olay saat 18.00 saatlerinde meydana geldi. Dudu Ç., kızının düğünü için 1 hafta önce barıştığı eşi M.Ç. tarafından boğazından ve çeşitli yerlerinden bıçaklanması sonucu hayatını kaybetti. 

Yine kadın cinayeti… Antalya’nın Serik ilçesinde 40 yaşındaki Dudu Ç. kızının düğünü için 1 hafta önce barıştığı eşi M.Ç. (41) tarafından boğazından ve çeşitli yerlerinden bıçaklanması sonucu hayatını kaybetti. Öldürülen kadının annesi ve babası acı haberin ardından fenalık geçirdi. Polis, olaydan sonra kaçan M.Ç.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Olay, saat 18.00 sıralarında Serik’e bağlı Merkez Mahallesi 2100 sokakta meydana geldi. M.Ç. ile bir süredir ayrı yaşadığı ve yaklaşık bir hafta önce barıştığı eşi Dudu Ç. arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Büyüyen tartışmanın ardından M.Ç. bıçakla Dudu Ç.’yi boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladıktan sonra evden kaçtı.

ACI HABERİ ALAN AİLESİ FENALIK GEÇİRDİ

Olayı duyan vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Dudu Ç.’nin yaşamını yitirdiğini belirledi. Acı haberi alıp gelen Dudu Ç.’nin annesi Şerife Kara ve babası Durmuş Kara olay yerinde fenalık geçirdi. Sağlık ekipleri anne ve babaya müdahale etti. Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Dudu Ç.’nin cenazesi otopsi için Serik Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

KIZLARININ DÜĞÜNÜ İÇİN BARIŞMIŞLAR

M.Ç. ve Dudu Ç.’nin uzun süredir ayrı yaşadığı ve kızlarının dün akşam yapılan düğün merasimi için 1 hafta önce barıştıkları öğrenildi. Çiftin 4 çocuklarının olduğu belirtildi. Polis, olaydan sonra kaçan M.Ç.’nin yakalanması için çalışma başlattı.