Gündem

Yine kadın cinayeti! Benzin dökerek yaktı

Ordu'nun Fatsa ilçesinde 22 yaşındaki Soner Durgun isimli şahıs sevgilisi olduğu iddia edilen Merve Yeşiltaş ile nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı tartıştı. Soner Durgun ağaç kesme motorunun benzinin alarak Merve Yeşiltaş'ı ve kendisini yaktı. Genç kadın hayatını kaybetti.

Ordu’nun Fatsa ilçesinde alınan bilgilere göre Şerefiye Mahallesi’nde yangın ihbarı yapılmasının üzerine olay yerine ekipler gelerek Soner Durgun (22) ile sevgilisi Merve Yeşiltaş (31) 112 acil servis ekiplerince, ikinci derecede yanık teşhisi ile Fatsa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

HEM KENDİSİNİ HEM GENÇ KADINI YAKTI

Polis ekipleri tarafından hastanede Soner Durgun ile yapılan sorguda şahsın, Merve Yeşiltaş ile aralarında çıkan tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucu, ağaç kesme motorunun benzini ile hem Merve Yeşiltaş’ı hem de kendisini yaktığını beyan etti. Vücutlarının çeşitli yerlerinde ciddi yanıklar bulunan iki şahıs, Trabzon KTÜ Tıp Fakültesi’ne sevk edildi.

HAYATINI KAYBETTİ

Benzin dökülerek feci şekilde yanan Merve Yeşiltaş, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, Soner Durgun’un durumunun ise kritik olduğu öğrenildi.

Konuyla alakalı geniş çaplı soruşturma başlatıldı.