Magazin

Yılın iddiası! Hakan Altun ve Ajda Pekkan aşk mı yaşıyor?

Bugün yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında şok bir iddia ortaya atıldı. Program sunucularından Seren Serengil, 74 yaşındaki Ajda Pekkan ve 48 yaşındaki Hakan Altun'un aşk yaşadığını açıkladı. Çiftin henüz çok yeni başlayan ilişkileri hakkında konuşan Serengil; "Mutlu olduklarını duydum" dedi.

Beyaz TV ekranlarında Arto Dalga ile Söylemezsem Olmaz programını sunan Seren Serengil, bugünkü yayında magazin gündemine bomba gibi düşecek bir aşk bombası patlattı.

HAKAN ALTUN VE AJDA PEKKAN AŞK YAŞIYOR

Ajda Pekkan’ın sevgilisinden ihanet gerekçesiyle ayrılmasıyla ilgili konuşan Seren Serengil, Süperstar hakkında yeni bir aşk iddiasında bulundu. Canlı yayında açıklama yapan Serengil, Ajda Pekkan ile Hakan Altun’un şimdilerde flört ettiğini söyledi. Açıklamalarına devam eden Seren Serengil, ” Bodrum’da annemin bir yakınından bu bilgiyi aldım. Kadın Ajda Pekkan’ı tanıyor. Ajda, Hakan Altun’la aşk yaşıyormuş. Ben çok desteğim çok mutlu olurlar. İkisi bir düet yapsa yer yerinden oynar. Ben yakıştırdım onları. Mutlu olduklarını da duydum. Şimdi flört aşamasındalar. Baskıdan dolayı inşallah ayrılmazlar” dedi.

Aralarında aşk dedikoduları çıkan iki ünlü çiftten ise iddialara dair henüz bir açıklama gelmedi.