Magazin

Yetenekli oyuncu Hakan Kurtaş, 3 yıldır devam eden dedikodulara son noktayı koydu! Ünlü oyuncu sevgilisi ile dudak dudağa çekilmiş olan pozunu paylaştı!

Dizi sektörüne Ezel isimli fenomen dizi ile giriş yapan ve sonrasında da yıldızı parlayan genç oyuncu Hakan Kurtaş, son olarak Show TV’de yayın hayatına devam eden Baba isimli dizi ile seyircinin karşısına çıktı. Oyunculuk yeteneği ve yakışıklılığı ile seyircinin takdirini toplamayı başaran yakışıklı oyuncu, ayrıca yalnızca işi ile gündeme gelme tercihi sebebi ile de büyük övgüler almaya devam ediyor.

Uzun yıllardır sektör içinde ki varlığını korumayı başaran ancak özel hayatını kameralardan uzak yaşamayı tercih eden yakışıklı oyuncu Hakan Kurtaş, 3 yılı aşkın süredir senarist Pınar Bulut ile anılıyordu. Bu zamana kadar ikiliden konuya ilişkin bir açıklama gelmediği gibi magazin kameraları da ikiliyi hiçbir yerde görüntüleyemedi. Sosyal medya hesaplarından da birbirlerine dair bir paylaşım yapmayan ancak aşk iddiaları da gündemden düşmeyen ikili, hayranlarının da kafalarını karıştırdı.

Sonun gerçek ortaya çıktı ve 3 yılı aşkın süredir ortalıkta dolanan aşk iddiaları doğrulandı. Bizzat Hakan Kurtaş tarafından doğrulanan iddia, oyuncunun ve senarist sevgilisinin samimi fotoğrafı ile de taçlandırıldı.

Hakan Kurtaş’tan Romantik Paylaşım!

Yetenekli oyuncu Hakan Kurtaş, 3 yıl gibi uzun bir süredir aşk yaşadığı iddia edilen senarist Pınar Deniz ile olan aşkını sonunda doğruladı. Instagram hesabından sevgili Pınar Bulut ile dudak dudağa çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşan Hakan Kurtaş, romantik paylaşımı ile sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.

Dakikalar İçerisinde Binlerce Yorum!

Sosyal medyayı pek de aktif olarak kullanmayan Hakan Kurtaş’ın sevgilisi ile çekilmiş olan fotoğrafını paylaşmasının ardından hayranları harekete geçti ve dakikalar içerisinde fotoğrafına altına binlerce yorum yaptı.

“Kalbim Kırıldı!”

Hakan Kurtaş’ın bir takipçisi “kalbim kırıldı ama ikinize de iyi şanslar diliyorum” yorumunda bulunarak ünlü oyuncunun sevgilisi olmasını üzüntü ile karşıladığını ifade etti.