Gündem

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Filiz Akın’dan kötü haber: Böyle duyuruldu!

Yeşilçam’ın usta oyuncularından Filiz Akın’dan kötü haber geldi. Usta oyuncu Filiz Akın’ın kulağında tümör çıktığı öğrenilirken kulağındaki tümör nedeniyle ameliyat olduğu öğrenildi. Filiz Akın sevenlerine tekrardan ameliyat olacağını duyurarak açıklamada bulundu.

80 yaşındaki usta oyuncu Filiz Akın konu ile ilgili açıklamada bulundu. Filiz Akın sevenlerine sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Filiz Akın, “Sağlığımı merak eden dostlarım, takip edenlerim iyi ki varsınız. Hepinize topluca cevap vereyim” diyerek şu açıklamayı yaptı:

Sol üst kulağımdaki kanserli dokunun kalan bölümü de ikinci bir ameliyatla kesilip, küçültülerek tekrar şekil verildi. Evet çok üst üste ameliyatlar olmak zorunda kaldım ama çektiğim 6 Şubat’tan itibaren yaşananların yanında nedir ki! Yine de bir teşekkürüm var. Başta deprem bölgesine yardım için gidip dönen ve ameliyatı başarıyla gerçekleştiren doktorum olmak üzere ameliyat ekibine, hemşirelere, hastayla ilişkiler bölümüne içtenlikle teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık. Tüm iyilik dilekleri için hepinize tüm kalbimle ayrı, ayrı teşekkür ediyorum.

Ünlü isimlerden, sosyal medyada usta sanatçıya ‘geçmiş olsun’ mesajları yağdı.

Usta sanatçı Emel Sayın, “Canım Filizcim. Acil şifalar diliyorum. O tatlı tebessümün hiç solmasın” diye yazdı.

Oyuncu Binnur Kaya, “Canım Filiz Hanım, geçmiş bitmiş olsun. Çektikleriniz son bulsun. Sizi çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.