Kültür Sanat

Yeşilçam oyuncusu corona virüsü nedeniyle entübe edildi!

Bir dönem Yeşilçam’a Gönül Verenler Derneği’nin başkanlığını yapan ünlü oyuncu Muharrem Erdemir‘in koronavirüs nedeniyle entübe edildiği öğrenildi. Oyuncunun durumu hakkında bilgiyi ise Onur Akay verdi. Akay tarafından yapılan açıklamada, “ Covid-19 testi pozitif çıkan Muharrem Ağabey, dün maalesef entübe edildi.” İfadeleri kullanıldı.

Uzun süredir öksürük belirtisi olan ancak doktora gitmeyen ünlü oyuncu Muharrem Erdemir corona virüsü nedeniyle entübe edildi. Çok sayıda filmde ve dizide rol alan Erdemir hakkında açıklamayı Onur Akay yaptı.

Akay tarafından yapılan açıklamalarda şu ifadeler kullanıldı:

“Çok değerli dostumuz usta oyuncu Muharrem Erdemir, 4 gün önce Bağcılar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Covid-19 testi pozitif çıkan Muharrem Ağabey, dün maalesef entübe edildi.

Uzun süredir öksürük belirtisi varmış ama ailesi ile görüştüm ve doktora götürmeye ikna edememişler. Virüs akciğerlerini kaplamış ve akciğerlerinde problem olduğu da ortaya çıkmış. Muharrem Ağabey maalesef yoğun bakımda uyutuluyor ve vücudu oksijen kabul etmiyor. Ne olur dualarınızı esirgemeyin”