Magazin

Yeşilçam'ın usta ismi Nuri Alço'nun 33 yaş küçük sevgilisine tokat attı iddiası!

Yeşilçam’ın usta ismi Nuri Alço’nun nişanlısı Burcu Sezginoğlu’na Taksim’de bir mekanda tartıştığı sırada tokat attığı iddia edildi.

Yeşilçam’ın efsane ismi Nuri Alço, kendisinden 33 yaş küçük nişanlısı Burcu Sezginoğlu ile evlilik hazırlığı yapıyor. Gelen yaş farkı eleştirilerine aldırış etmeyen çifte nazar değdi. Alço’nun nişanlısının üzerine yürüyüp tokat attığı iddia edildi.

TARTIŞMAYA BAŞLADILAR

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında yer alan habere göre, 26 Ekim Cumartesi akşamı Taksim’de Yeşilçam yıldızlarının gittiği bir kafede Nuri Alço ve Burcu Sezginoğlu, birden tartışmaya başladı.

TOKAT İDDİASI

Tartışmanın hararetlenmesiyle sevgilisine bağıran 68 yaşındaki oyuncu, hırsını alamadı. Ardından nişanlısının üzerine yürüyen Alço, iddialara göre müstakbel eşine tokat attı.

“ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Görgü tanıkları Nuri Alço’yu zor sakinleştirdiklerini ifade ederken, Alço konuyla ilgili “Yok canım, öyle bir şey yok. Biz gayet mutluyuz, bizi kıskananlar böyle haberler çıkarmaya çalışıyor. Yani birisiyle ilk defa böyle ciddi bir olaya girdik şimdi de böyle iddialar ortaya atıyorlar. Burcu ile ayrılmadık gayet mutluyuz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı