Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcılığından Fidan Dikimine Destek

Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcı V. Bülent Dinçel,Bornova Kavaklıdere'de fidan dikim etkinliğine katıldı.Karşıyaka Adalet Sarayını'nın önünde dağıtılan fidanlara büyük ilgi gösteren vatandaşlar, farkındalık yaratan bu gibi etkinlikleri çok beğendiklerini söyledi.Fidan dikiminin ve çevreyi yeşillendirmenin öneminden bahsedilen etkinlikte , büyükler kadar çocukların da katılım göstermesi dikkat çekti.

YEREL 12.11.2019, 16:38 12.11.2019, 16:48
Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcılığından Fidan Dikimine Destek

 

Tarım ve Orman Bakanlığı öncülüğünde ülkemiz genelinde 81 ilde 2023 ayrı lokasyonda gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğine Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcılığı ve Karşıyaka Denetimli Serbestlik Müdürlüğünden tam destek.

11/11/2019 günü saat 11.11 de Bornova Kavaklıdere Fidan Dikim Sahasında toplu fidan dikim etkinliğine katılımın arında Karşıyaka Adalet Sarayının önünde halka fidan dağıtımı ile devam etti.

Farkındalık Oluşturuldu

Fidan dikme etkinliğine Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcı V. Bülent Dinçel, Karşıyaka Denetimli Serbestlik Müdürü Ahmet Güneyli,Müdür Yardımcısı Mustafa Okur, kurum personeli ve denetimli serbestlik yükümlüleri katıldı.

Fidan dikiminin ardında Karşıyaka Adliyesi bahçesinde, Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcı V. Bülent Dinçel, Karşıyaka Denetimli Serbestlik Müdürü Ahmet Güneyli, Kurum Uzmanı Mehmet Muhsin Aslan, kurum personelleri ve denetimli serbestlik kapsamındaki yükümlüler tarafından vatandaşlara ve adliye çalışanlarına fidan dağıtımı yapıldı. 

Adalet Bakanlığınca hazırlanan doğa bilinci ve orman sevgisinin gelişmesine yönelik afişler adliyelere ve denetimli serbestlik müdürlüklerine asılarak, gerek vatandaşlarda gerekse hizmet sunulan kişilerde duyarlılık ve farkındalık oluşturuldu.

Yorumlar (0)